- XEROX

| Съвместимост | WorkCentre Pro 165/175, WorkCentre 5765/5775/5790, CopyCentre 265/275, WorkCentre 5665/5675/5687, WorkCentre Pro 265/275, WorkCentre M165/M175, WorkCentre 265/275, CopyCentre C165/C175 |
| Цвят | Black |
| Брой копия | 90 000 pages, 5% area coverage on A4 |
| Приложение | за специализирана употреба |
Цена
€563 54 / 1102 19 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас


Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
| General | |
|---|---|
| Shipping Width | 45.7 cm |
| Shipping Depth | 22.9 cm |
| Shipping Height | 22.2 cm |
| Shipping Weight | 4.7 kg |
| Consumable | |
| Consumable Type | Toner cartridge |
| Printing Technology | Laser |
| Colour | Black |
| Included Qty | 3-pack |
| Yield | Up to 50000 pages at 6% coverage |
| Consumables Included | 2 x toner cartridge (black) - up to 50000 pages 1 x waste toner collector |
| Compatibility Information | |
| Compatible with | Xerox Copycentre 265, 275, C123, C128, C165, C175 Xerox WorkCentre 265, 275, M165, M175 Xerox WorkCentre Pro 165, 175, 245 |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинален |
| Цвят | Черен |
| Капацитет (страници) (pages) | 8000 |
| Съвместима серия принтери | Xerox WC 165/175/265/275/56xx |
| OEM код | 006R01146 |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Тегло на тонера (g) | 200 |
| Гаранция (months) | 24 |
| Тегло | 6.00кг |
Консуматив Xerox Toner Cartridge x2 + Waste Toner Bottle 65-75 ppm WC 165/175/265/275/56xx
Максимизирайте продуктивността на офиса си с този оригинален комплект тонер касети Xerox. Проектиран за високоскоростните модели WorkCentre (65-75 ppm), пакетът включва две тонер касети и бутилка за отработен тонер, осигурявайки последователно качество на печат и минимален престой.
Ключови Предимства
- Комплект с голям капацитет — Две тонер касети и бутилка за отработен тонер в един пакет намаляват честотата на поръчките и цената на страница.
- Оригинално качество Xerox — Оригиналните консумативи гарантират надеждна работа, ясен текст и живи графики.
- Лесна поддръжка — Включената бутилка за отработен тонер опростява поддръжката на принтера.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Оригинален |
| Цвят | Черен |
| OEM код | 006R01146 |
| Капацитет | Стандартен |
| С чип | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
Какво има в кутията
- 2 x Тонер касети
- 1 x Бутилка за отработен тонер
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




